Heb je interesse? Neem dan contact op via 040-2647373 of info@leeuwopleidingen.nl
De belangrijkste voorbereiding om voor het praktijkexamen voor de auto te slagen, zijn natuurlijk je rijlessen. Onze instructeurs weten wat je moet kunnen en kennen om hiervoor te slagen. Wij adviseren daarom altijd om je praktijkopleiding voor de auto te starten met een adviesles. Je hebt hierbij de keuze of je kiest voor een schakelauto adviesles of een automaatauto adviesles*. Hierdoor kan de instructeur bepalen hoeveel uur rijles jij nodig hebt om je autorijbewijs te halen. Voor de auto hebben wij verschillende mogelijkheden hiervoor. We hebben twee verschillende pakketten: Easy License en Rijopleiding in stappen. Rijopleiding in stappen telt 30 uur rijles en heeft naast het praktijkexemen ook een proefexamen en examengarantie. Easy License telt 40 uur rijles en het praktijkexamen. Wanneer blijkt dat je minder uren rijles nodig hebt, dan kun je kiezen voor 10 uur autorijles, 15 uur autorijles of 20 uur autorijles. Je hebt dan ook een praktijkexamen nodig om je opleiding af te sluiten. Het zou ook kunnen zijn dat gedurende de praktijkopleiding met een pakket blijkt dat je meer lesuren nodig hebt, je kunt dan ook kiezen voor een aantal uren rijles.
* Lees het blog over de verschillen van een lesauto met een handgeschakelde versus een automatische bediening. Beide opties hebben hun eigen voordelen en overwegingen.
Je mag je autorijbewijs gaan halen wanneer je 16,5 jaar oud bent. Je kan echter pas praktijkexamen doen als je 17 jaar bent.
Hier vind je de informatie over de locatie van onze autorijlessen.
Een LEEUW docent is niet zomaar een docent. Onze docenten worden door ons opgeleid en getraind volgens de nieuwste methode. In samenwerking met het CBR heeft LEEUW opleidingen de RIS opleiding ontwikkeld, al onze docenten werken volgens deze RIS methode. Bovendien hebben al onze docenten een Verklaring Omtrent Gedrag.