LEEUW klantenservice
LEEUW zakelijk
LEEUW locaties
Over LEEUW
Sinds 1962
Lestijd is lestijd
Altijd dezelfde instructeur
Snel starten
Beste opleider 2022
Online voortgang

Heb je interesse? Neem dan contact op via 040-2647373 of info@leeuwopleidingen.nl

Vrachtwagen + aanhangwagen (CE) pakket 21 uur

De belangrijkste voorbereiding voor het halen van je praktijkexamen voor de vrachtwagen met aanhangwagen zijn natuurlijk je rijlessen. De instructeur heeft naar aanleiding van de adviesles aangegeven dat het CE pakket 21 uur voor jou een goede voorbereiding geeft om je praktijkexamen te halen. Het praktijkexamen bij het CBR is inbegrepen bij het pakket.

Inhoud

Je wordt tijdens de opleiding goed voorbereid op het praktijkexamen voor je C rijbewijs. Dit praktijkexamen is voor niet-commercieel vervoer (zonder code 95) en aankomende beroepschauffeurs (met code 95) identiek. Meer informatie over het praktijkexamen CE vind je hier.

Duur

21 lesuren. Een lesuur bij LEEUW opleidingen duurt 60 minuten.

Planning

Jij geeft vooraf je voorkeur aan wanneer je met de praktijkopleiding wilt beginnen en op welke dagen / in welke periode je beschikbaar bent. De lessen worden vervolgens in overleg afgesproken. Voor een goede planning houden wij rekening met de beschikbaarheid en locatie van het examen.
Wij delen de lesuren – op basis van onze ervaring – bij voorkeur in vijf blokken van vier lesuren op verschillende lesdagen in. Hierdoor blijft de concentratie van de cursist gewaarborgd. Het laatste, losse lesuur vindt meestal plaats voor het praktijkexamen. Hierdoor gaat de cursist met minder spanning het praktijkexamen in.

Lesmateriaal CE rijbewijs

De vrachtwagens van LEEUW opleiding hebben een semi-automaat bediening (zowel hangeschakeld als automaat).

Vereisten

  • Voor het aanvragen van het CE rijbewijs zonder code 95 moet je minimaal 21 jaar zijn.
  • Je moet minimaal 18 jaar zijn om het CE rijbewijs met code 95 aan te vragen.
  • Je moet in het bezit zijn van een rijbewijs C.

Waar

Kijk hier voor de informatie over de locatie van onze vrachtwagen rijlessen.

Verzetten of annuleren

Indien je op het afgesproken tijdstip niet kan, dan kan je deze les kosteloos verzetten of annuleren uiterlijk 48 uur op werkdagen.

meer informatie over het Vrachtwagen + aanhangwagen pakket 21 uur

    USP
    Sinds 1962
    USP
    Lestijd is lestijd
    USP
    Altijd dezelfde instructeur
    USP
    Snel starten
    USP
    Beste opleider 2022
    USP
    Online voortgang