Module 2 VM2-C

Module 2 VM2-C2025-05-05T10:20:08+02:00
Module 2 (VM2-C)

Module 2 VM2-C

Om je praktijkexamen voor het C of C1 rijbewijs met code 95 te halen, moet je in het bezit te zijn van theorie module 2 (VM2-C). Om je hier goed op voor te bereiden verzorgen wij een spoedcursus. LEEUW opleidingen stoomt je daarin klaar om je theorie-examen te halen.

  • Klassikaal les voor C1 en C rijbewijs

  • Snelle, examengerichte voorbereiding

  • Inclusief regulier examen

  • Extra tijd tegen meerprijs

  • Module 1 (RVM1-C1) moet behaald zijn

  • 315 euro

Boek jouw plek!

Vereist vrachtwagen theorie module 2-C

  • Je moet in het bezit te zijn van een geldig B-rijbewijs.

  • De leeftijd om je rijbewijs C1 zonder code 95 te halen is minimaal 18 jaar.

  • Je moet minimaal 17 jaar oud zijn om op theorie-examen te gaan.

  • Je hebt module 1 gehaald.

Praktische informatie module 2-C

Je hebt op maandag van 7.00 tot 13.00 uur les op ons opleidingscentrum en wij zorgen voor een lunch.

Inhoud VM2-C

  • Voertuigkennis en optimaal gebruik voertuig

  • Basiskennis voertuigtechniek

  • Taak van de chauffeur bij onderhoud en storingen

  • Elektronische en mechanische systemen

  • Lading en lading zekeren

Lesmateriaal

Er is geen cursusmateriaal bij de opleiding inbegrepen. Aan de hand van de uitleg van de docent maken de cursisten hun eigen cursusmateriaal door notities te maken. Deze manier van lesgeven vraagt een aandachtige werkhouding. Wij zorgen voor een notitieblok met pen voor iedere cursist.

Er zijn cursisten die het fijn vinden om een lesboek of online oefenvragen en examentraining aan te schaffen die perfect aansluiten op het theorie-examen module 2-C. Dit kun je bestellen via onze webshop. De producten worden binnen een werkdag gepost of je ontvangt een mail met de inloggegevens voor online training.

Indien gewenst kun je ervoor kiezen om één of meer uur privé-les theorie te krijgen van een theorie-instructeur. Onze instructeur kent de tips en tricks van het CBR examen.

Theorie-examen

Het theorie-examen module 2-C is bij de cursusprijs inbegrepen. Het theorie-examen vindt plaats op een CBR locatie.

Er zijn mogelijkheden om het theorie-examen met extra tijd of een individueel begeleid examen doen. De meerkosten daarvan worden aan je doorberekend. Onze cursusprijs gaat uit van het standaard examen.

  • Neem een geldig identiteitsbewijs mee.

Duur VM2-C

Het examen duurt 80 minuten en bestaat uit 65 vragen. Je bent geslaagd wanneer je 52 of meer vragen goed hebt. Na afloop van het examen krijg je meteen de uitslag op je scherm. De uitslag is 2 jaar geldig.

Blogs over de vrachtwagen

Extra

De volledige informatie over het examen theorie module 2-C voor het het busrijbewijs vind je hier.

Heb je een vraag voor ons?

We helpen je graag. Vul je gegevens en vraag in, we nemen snel contact met je op!

Beoordelingen

Wij werken continu aan onze service. Daarom vinden wij je mening ontzettend belangrijk. Hiermee help je niet alleen ons maar ook toekomstige leerlingen. Wij vinden het erg fijn wanneer je ons wilt beoordelen. Dank je!

Robin kempenaar

Begonnen met cursus theorie in groepsles met na de cursus examen bij het cbr. Deze cursus was duidelijk en hielp enorm voor het kunnen slagen voor deze onderdelen. Les gehad van wilburt hele fijne en rustige man ook een goeie lunch gehad. Nu bezig met rijlessen met instructeur Rob en Rob ook allebei hele fijne mensen. Dus nu op naar het rijbewijs c waar ik zeker vertrouwen in heb bij deze rijschool

Theoretisch en praktijk c opleiding
23 april 2025

Bjorn

Erg leuk en luchtig les gehad van Wilbur. Echt een man die weet waar hij het over heeft en de soms droge en saaie stof op een leuke intresante manier weet over te brengen.
De zaak is allemaal prima verzorgt ook de lunch is absoluut goed geregeld. Het enige wat ik daar een beetje in mis het feit dat er geen frisdrank automaat te vinden is in het hele gebouw. Dat is eigenlijk het enige kleine min puntje.

Theorie Touringcar
25 maart 2025

Daniel

Goede uitleg!

Theorie Vrachtwagen C
25 april 2024

Jan van Teylingen

Prima opleiding alleen jammer dat het examen niet goed geregeld was. Instructeur was een prima man.

Theorie Vrachtwagen C
3 oktober 2023

Gijs Slaats

Zeer prettig ervaren met goed resultaat. Kortere les met doelgerichte informatie in plaats van de hele dag in een lokaal.

Theorie Vrachtwagen C
3 oktober 2023
Ga naar de bovenkant